Сьогодні вночі та вранці росіяни здійснили 3 мінометні обстріли по громадах СУМЩИНИ: зафіксовано 13 вибухів...

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 29 червня 2023

Вночі та вранці росіяни здійснили 3 мінометні обстріли. Зафіксовано 13 вибухів. Обстрілів зазнали Зноб-Новгородська, Юнаківська, Середино-Будська громади.

Зноб-Новгородська громада: ворог бив з мінометів ( 8 вибухів).

Юнаківська громада: був мінометний обстріл (3 вибухи).

Середино-Будська громада: 2 міни скинули росіяни на територію громади».

По громадах СУМЩИНИ рашисти гатили з різних видів зброї: пошкоджено чотири приватних житлових будинки, господарчу споруду, літню кухню, гараж та три легкові автомобілі… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10255-po-hromadakh-sumshchyny-rashysty-hatyly-z-riznykh-vydiv-zbroi-poshkodzheno-chotyry-pryvatnykh-zhytlovykh-budynky-hospodarchu-sporudu-litniu-kukhniu-harazh-ta-try-lehkovi-avtomobili

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.