ПРОГНОЗ ПОГОДИ НА ЛИПЕНЬ 2023 року

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», середня місячна температура повітря очікується 22° тепла, що на 2° вище кліматичної норми.

Кількість опадів очікується 76 мм, що в межах норми.

КОРОТКА КЛІМАТИЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА ЛИПНЯ

Середня багаторічна температура повітря в липні дорівнює 20-21º. Проте бувають значні коливання температури по роках від 16-17º до 22-24º.

Абсолютний максимум температури в липні становить 35-36,5º, абсолютний мінімум – 4-6º тепла.

Середня багаторічна кількість опадів за місяць по області складає 70-80 мм, або близько 10-15% від річної норми. Проте кількість їх значно коливається по роках від 15 – 25 до 168 – 215мм. Добовий максимум опадів в липні сягав 46- 86мм.

У липні в середньому спостерігається 6-9 днів з грозою, в окремі роки їх буває 13-17. Грози іноді супроводжуються шквалами та градом. Так, в середньому за місяць, зареєстровано з градом 1-3 випадки, із шквалом 1-5.

У липні господарства області проводять збирання врожаю хлібів, починають збирання огірків.

Кукурудза викидає волоть і цвіте, зацвітає соняшник, плоди томатів досягають зеленої стиглості. Хоча по роках строки настання названих фаз розвитку коливаються в значних межах.

Погода на СУМЩИНІ з 29 червня по 1 липня 2023 року: короткочасні дощі, місцями грози… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10261-pohoda-na-sumshchyni-z-29-chervnia-po-1-lypnia-2023-roku-korotkochasni-doshchi-mistsiamy-hrozy

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.