Поліцейські продовжують фіксувати наслідки обстрілів рашистами громад СУМЩИНИ

Протягом минулої доби окупанти знову обстріляли населені пункти Сумської області. Загалом нараховано 85 ударів.

Внаслідок обстрілів пошкоджено чотири житлові будинки, три легкові автомобілі, господарчу споруду, літню кухню та гараж.

За даними фактами у поліції відкрито кримінальне провадження за ст.438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни». повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

По громадах СУМЩИНИ рашисти гатили з різних видів зброї: пошкоджено чотири приватних житлових будинки, господарчу споруду, літню кухню, гараж та три легкові автомобілі… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10255-po-hromadakh-sumshchyny-rashysty-hatyly-z-riznykh-vydiv-zbroi-poshkodzheno-chotyry-pryvatnykh-zhytlovykh-budynky-hospodarchu-sporudu-litniu-kukhniu-harazh-ta-try-lehkovi-avtomobili

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.