На СУМЩИНІ відстежують противника, ЗСУ готові дати гідну відсіч…

Головнокомандувач ЗСУ ВАЛЕРІЙ ЗАЛУЖНИЙ разом із начальником Генштабу СЕРГІЄМ ШАПТАЛОЮ провели роботу на пунктах управління військ оперативного командування «Північ».

За його словами, на північних кордонах України ворог продовжує систематичні артилерійські обстріли районів Чернігівської та Сумської областей та застосовує диверсійно-розвідувальні групи.

«Наші військові не втрачають пильності, ведуть розвідку та постійно працюють над покращенням своїх оборонних спроможностей. Відстежуємо противника на Півночі, готові дати гідну відсіч», – закважив ВАЛЕРІЙ ЗАЛУЖНИЙ.

ДРГ з рф намагалася проникнути через кордон на СУМЩИНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10237-drh-z-rf-namahalasia-pronyknuty-cherez-kordon-na-sumshchynu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.