Шановні колеги!

Сьогодні ми відзначаємо велике державне свято – 27-у річницю Конституції України!

Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної держави, її суверенітет і територіальну цілісність, підвищило міжнародний авторитет України у світі. Ця подія стала найважливішим кроком у забезпеченні прав і свобод українських громадян.

Але реальність така, що українці відстоюють це право ціною власного життя...

Бажаю кожному громадянину України жити в дійсно правовій державі, де поважають права та виконують свої обов’язки. Де панує взаємоповага та рівноправ’я. У державі, яку цінують і поважають на світовій арені. У державі під назвою УКРАЇНА!

Нехай це свято додасть усім нам впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, гарантованих Конституцією України!

Зичу Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту, наснаги та нових професійних досягнень, а головне – миру на нашій Українській землі.

З повагою Андрій ГУСАК, голова Буринського осередку громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників Сумщини».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.