Уряд підтримав проєкт розпорядження Президента України щодо звільнення ТЕТЯНИ СИЗОН з посади голови Конотопської РДА…

Уряд підтримав проєкт розпорядження Президента України ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО щодо звільнення Тетяни Сизон з посади голови Конотопської РДА Сумської області…

Про це сьогодні, 27 червня 2023 року, повідомлено в Telegram-каналі Уряд online.

Кадрові рішення прийняті у зв’язку з незадовільним станом укриттів на території КОНОТСЬКОГО РАЙОНУ.

Зауважимо, що 4 березня 2022 року президент України ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ призначив ТЕТЯНУ СИЗОН головою Конотопського районної державної адміністрації.

25 жовтня 2020 року вона була обрана депутаом Сумської обласної ради від Сумської обласної організації політичної партії «За майбутнє».

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.