Громади СУМЩИНИ знову обстріляли рашисти: поранена цивільна людина, пошкоджено житлові будинки, гаражне приміщення, літню кухню та легковий автомобіль…

Вночі та зранку сьогодні росіяни здійснили 4 обстріли прикордонних громад. Зафіксовано 49 вибухів…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 26 червня 2023

Вночі та зранку росіяни здійснили 4 обстріли прикордонних громад. Зафіксовано 49 вибухів. Обстрілів зазнали Есманська, Середино-Будська, Білопільська громади.

Есманська громада: ворог бив з мінометів (3 вибухи) та вів обстріл з АГС (30 вибухів).

Середино-Будська громада: здійснено мінометний обстріл (5 вибухів).

Білопільська громада: 11 мін скинули росіяни на територію громади.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 25 червня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 16 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 76 вибухів. Обстрілів зазнали Миропільська, Краснопільська, Юнаківська, Шалигинська та Новослобідська громади.

Новослобідська громада: був обстріл с міномету (1 вибух).

Білопільська громада: здійснено мінометні обстріли (16 вибухів) та обстріли з артилерії (6 вибухів). Внаслiдок одного з мінометних обстрiлів пошкоджено сарай та вибитi вiкна в одному з домогосподарств. Також був обстріл з СПГ-9 (9 вибухів).

Миропільська громада: росіяни били з мінометів (12 вибухів). Внаслідок одного з обстрілів одна цивільна особа отримала поранення. Пошкоджено 2 житлові будинки, гаражне приміщення, літню кухню та легковий автомобіль.

Шалигинська громада: були артилерійські обстріли (11 вибухів). Внаслідок одного з обстрілів зазнали пошкоджень цивільні будинки.

Краснопільська громада: зафіксовано мінометний обстріл (7 вибухів). У зв'язку одним з обстрілів відбулося загорання сухої трави.

Юнаківська громада: 10 мін скинув ворог на територію громади».

На СУМЩИНІ загинула жінка під час обстрілів громади рашистами… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10239-na-sumshchyni-zahynula-zhinka-pid-chas-obstriliv-hromady-rashystamy

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.