На СУМЩИНІ загинула жінка під час обстрілів громади рашистами…

На СУМЩИНІ від обстрілів загинула жінка: у поліції відкрили кримінальне провадження.

Минулої доби територія Сумської області знову піддавалась атакам з боку росіян.

Загалом зафіксовано 82 удари.

На жаль, без втрат не обійшлось.

Внаслідок обстрілів жителька прикордонної громади отримала тяжкі тілесні ушкодження, від яких померла у лікарні.

Також, пошкоджень зазнали 3 житлові будинки, 1 гараж, літня кухня, 1 легковий та 1 вантажний автомобіль.

За даними фактами відкрито кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Цілодобово рашисти обстрілювали громади СУМЩИНИ: пошкоджено приватні житлові будинки, господарські приміщення, трансформатор РЕС… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10232-tsilodobovo-rashysty-obstriliuvaly-hromady-sumshchyny-poshkodzheno-pryvatni-zhytlovi-budynky-hospodarski-prymishchennia-transformator-res

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.