Цілодобово рашисти обстрілювали громади СУМЩИНИ: пошкоджено приватні житлові будинки, господарські приміщення, трансформатор РЕС…

Вночі та вранці сьогодні росіяни здійснили 8 обстрілів прикордонних громад. Зафіксовано 34 вибухи…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 25 червня 2023

Вночі та вранці росіяни здійснили 8 обстрілів прикордонних громад. Зафіксовано 34 вибухи. Обстрілів зазнали Есманська, Великописарівська, Шалигинська, Ворожбянська, Новослобідська.

Великописарівська громада: був обстріл з АГС 17 (8 вибухів).

Есманська громада: 3 міни скинув ворог на територію громади.

Шалигинська громада: був мінометний обстріл (3 вибухи). Ворожбянська громада: здійснено артобстріл (5 вибухів).

Новослобідська громада: здійснено мінометний обстріл (15 вибухів).

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 24 червня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 24 обстріли прикордонних громад. Зафіксовано 204 вибухи. Обстрілів зазнали Білопільська, Миропільська, Краснопільська, Юнаківська, Свеська, Есманська, Дружбівська, Зноб-Новгородська та Великописарівська громади.

Великописарівська громада: здійснено артобстріли (17 вибухів). А також ворог бив з мінометів (13 вибухів). Внаслідок одного з обстрілів пошкоджено п’ять приватних житлових будинки, два господарські приміщення, трансформатор РЕС.

Також був обстріл з АГС-17 (20 вибухів). Внаслідок обстрілу пошкоджено приватний житловий будинок, гараж, господарське приміщення, погріб, сінник, літню кухню.

Білопільська громада: був мінометний обстріл (12 вибухів). Внаслідок одного з обстрілів пошкоджено чотири житлові будинки. Миропільська громада: зафіксовано мінометний обстріл (12 вибухів).

Юнаківська громада: росіяни здійснили мінометний обстріл (13 вибухів).

Краснопільська громада: був артилерійський обстріл (4 вибухи) та мінометний обстріл (17 вибухів).

Есманська громада: здійснено мінометний обстріл (4 вибухи).

Свеська громада: 73 міни скинув ворог на територію громади.

Зноб-Новгородська громада: був мінометний обстріл (6 вибухів).

Дружбівська громада: здійснено мінометний обстріл (4 вибухи) та обстріл з РСЗВ (8 вибухів)».

Сьогодні вночі та вранці рашисти здійснили 6 обстрілів по громадах СУМЩИНИ: зафіксовано 24 вибухи… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10230-sohodni-vnochi-ta-vrantsi-rashysty-zdiisnyly-6-obstriliv-po-hromadakh-sumshchyny-zafiksovano-24-vybukhy

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.