Правоохоронці продовжують документувати наслідки обстрілів громад СУМЩИНИ

Відділ комунікації поліції Сумської області повідомив:

«Війська рф не припиняють атакувати прикордонні громади області.

Упродовж минулої доби було зафіксовано 169 ударів.

Внаслідок обстрілів поранення отримала 1 цивільна особа, а також зазнали руйнувань 17 приватних домоволодінь, 1 багатоквартирний будинок приміщення бібліотеки, лінії електропередачі.

Окрім того, сталося загоряння приміщення складу, в якому знаходиться близько 30 тон тюкованого сіна.

За даними фактами відкрито кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10224-sohodni-vnochi-rashysty-z-minometu-obstrilialy-hromadu-na-sumshchyni-zafiksovano-11-vybukhiv

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.