ВОЛОДИМИР АРТЮХ, голова Сумської ОВА: «Середино-Будська громада приклад згуртованості, стійкості та мужності для всієї Сумщини»

Голова Сумської обласної військової адміністрації ВОЛОДИМИР АРТЮХ зустрівся з керівництвом та мешканцями Серединобудщини – однієї з найвіддаленіших прикордонних громад області, яка кожного дня потерпає від ворожих обстрілів, повідомила СУМСЬКА ОВА.

У ході зустрічі обговорювались питання безпеки людей, підготовки до нового навчального року, відновлення і захисту критичної та дорожньої інфраструктури, транспортної логістики.

Люди ділились наболілим та пропозиціями щодо розв’язання нагальних проблем, зазначивши, що вперше за чверть століття бачать у себе очільника Сумщини, який особисто розбирається з кожним проблемним питанням.

Одна з першочергових потреб громади – ремонт ділянки дороги державного значення Т-1915 Середино-Буда – Кам’янка.

«Цьогоріч ми принципово змінили підхід до ремонту доріг, зробивши процедуру максимально чіткою та прозорою. Мною видано три розпорядження, згідно яких затверджено перелік пріоритетних доріг місцевого значення, які будуть ремонтуватись у 2023 році, порядок відбору вулиць і доріг комунальної власності, процедуру контролю за якістю робіт та обсягом використаних коштів Дорожнього фонду», – зауважив ВОЛОДИМИР АРТЮХ.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10219-na-sumshchini-rashisti-gatili-po-gromadakh-gelikopterom-zdijsnili-pusk-5-nekerovanikh-raket-tipu-nurs

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.