На СУМЩИНІ рашисти гатили по громадах: гелікоптером здійснили пуск 5 некерованих ракет типу НУРС…

Вночі та вранці сьогодні росіяни здійснили 2 обстріли з міномету прикордоння області. Зафіксовано 6 вибухів. Обстрілів зазнали Хотінська та Зноб-Новгородська громади…

Повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 22 червня 2023

Вночі та вранці росіяни здійснили 2 обстріли з міномету прикордоння області. Зафіксовано 6 вибухів. Обстрілів зазнали Хотінська та Зноб-Новгородська громади.

Хотінська громада: ворог бив з мінометів – 4 вибухи.

Зноб-Новгородська громада: здійснено мінометний обстріл (2 вибухи).

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 21 червня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 18 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 118 вибухів. Обстрілів зазнали Юнаківська, Білопільська, Середино-Будська, Великописарівська, Хотінська, Есманська.

Білопільська громада: були мінометні обстріли (28 вибухів). Внаслідок одного з обстрілів пошкоджено чотири приватні житлові приміщення, літню кухню та господарче приміщення. Внаслідок ще одного обстрілу пошкоджено приватний житловий будинок та літню кухню. Також з території рф ворожим гелікоптером здійснено пуск 5 некерованих ракет типу НУРС та зафіксовано обстріл з РПГ-7 (2 вибухи).

Юнаківська громада: здійснено мінометний обстріл (3 вибухи).

Середино-Будська громада: був обстріл з артилерії (21 вибух) та мінометів – 4 вибухи.

Великописарівська громада: зафіксовано обстріл з міномету (22 вибухи) та обстріл з артилерії (29 вибухів). Було попадання в фермерське господарство. Пошкодження уточнюються.

Хотінська громада: був обстріл з міномету (5 вибухів).

Есманська громада: зафіксовано мінометний обстріл (1 вибух)».

Поліцейські Сумщини документують наслідки обстрілів окупантами, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області:

«Ворожі війська продовжують наносити удари по населеним пунктам прикордонних громад області. За минулу добу зафіксовано 208 ударів.

Внаслідок обстрілів пошкоджено 3 житлових будинки, літню кухню, майстерню приватного підприємства та 2 трактори.

За даними фактами відкрито кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10209-po-hromadakh-sumshchyny-rashysty-hatyly-z-riznykh-vydiv-ozbroiennia-ie-poshkodzhennia-v-pryvatnomu-sektori

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.