Погода на СУМЩИНІ 23 та 24 червня 2023 року: можливі короткочасний дощ, місцями гроза…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10194-pohoda-na-sumshchyni-z-19-po-22-chervnia-2023-roku-mozhlyvi-korotkochasnyi-doshch-hroza-mistsiamy-hrad

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», погода 23 червня 2023 року буде такою: мінлива хмарність, вночі без істотних опадів, вдень невеликий короткочасний дощ, місцями гроза. Вітер південно-західний сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря складатиме вночі +13..+18°, вдень +26..+31°.

24 червня 2023 року очікується мінлива хмарність, вночі без істотних опадів, вдень короткочасний дощ, гроза. Вітер змінних напрямків сягатиме 3-8 м/с, вдень місцями шквали 15-20 м/с. Температура повітря складатиме вночі +14..+19°, вдень +26..+31°.

Увага! 23 червня 2023 року на переважній території Сумської області збережеться надзвичайна пожежна небезпека (5 клас).

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.