Яка безпекова ситуація на СУМЩИНІ?

На засіданні Ради оборони області обговорили безпекову ситуацію на Сумщині.

Рада пройшла під керівництвом голови Сумської ОДА – начальника Сумської ОВА Володимира АРТЮХА.

Під час засідання обговорили ряд важливих питань зокрема, питання щодо тривалості комендантської години та проведення масових заходів на території Сумської області та м. Суми в умовах правового режиму воєнного стану.

Військові та правоохоронці акцентували увагу, що почастішали випадки, коли жителі регіону порушують комендантську годину.

«Продовжуємо дотримуватися правового режиму воєнного стану відповідно до закону України. Наголошую: комендантська година наразі триває з 23:00 до 04:00. Усі мають її дотримуватися! Це відповідальність кожного жителя області, організації, підприємства, установи. У цей час заборонено перебувати на вулиці без спеціальних перепусток та документів, які посвідчують особу. Працюємо на безпеку, йдемо разом до Перемоги!», – наголосив Володимир Артюх.

Рішення Ради оборони області до жителів Сумщини будуть доведені пізніше, повідомила СУМСЬКА ОВА.

16 українських захисників із СУМЩИНИ отримали високі державні нагороди (посмертно) ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10210-a-dushi-vsikh-heroiv-vidlitaiut-v-nebo

Зауважимо, що нині на СУМЩИНІ проходять командно-штабні навчання Відбуваються командно-штабні навчання з практичним відпрацюванням заходів захисту населення СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.