16 українських захисників із СУМЩИНИ отримали високі державні нагороди (посмертно)

16 українських захисників із СУМЩИНИ отримали високі державні нагороди (посмертно). Відзнаки родичам загиблих воїнів вручив голова обласної військової адміністрації Володимир Артюх, повідомила СУМСЬКА ОВА.

Очільник Сумщини віддав шану полеглим у бою за свободу України та її народу героям і висловив співчуття родинам загиблих.

«Наші герої обрали почесний і непростий шлях – захищати свою державу, свої родини. Вони віддали для перемоги найдорожче – життя. Дякую всім батькам, що зростили і виховали вірних синів України. Схиляю голову перед дружинами і дітками, котрі залишилися без батьківської підтримки і тепла», – зазначив під час вручення нагород Володимир Артюх.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня нагороджено (посмертно): сержанта Євгена Бучичева, солдата Максима Матузка, лейтенанта Артема Шкуліпу, майора Едуарда Якубовського.

Ордена «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) удостоєні: штаб-сержант Олексій Триндін, старший солдат Дмитро Долгов, старший солдат Віталій Кузнєцов, сержант Володимир Сидоренко, молодший сержант Роман Неофітний, солдат Назар Піддубний, солдат Едуард Пінчук, солдат Ігор Тертишний, старший солдат Василь Бичков, сержант Василь Коробейник, солдат Микола Зінченко.

Нагрудним знаком «66 окрема механізована бригада Сухопутних військ» нагороджено (посмертно) солдата Миколу Соловйова.

Голова Сумської ОВА зауважив, що всі, хто нині вже в небесному дозорі, навічно залишаться у пам’яті і серцях українців.

«Кожен із присутніх у залі родичів і близьких пережив багато горя і болю. Хтось втратив сина, чоловіка, тата, брата. Кожне людське життя – це непоправна втрата для України. Але наш народ неможливо подолати і скорити. Ворог, що приніс велику біду і лихо в нашу країну, в кожну українську родину, неодмінно буде покараний. Перемога обов’язково буде за нами. Слава Україні!», – наголосив він.

МАМИНІ СЛЬОЗИ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/literatura/10200-i-more-vyplakanykh-sliz

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.