По громадах СУМЩИНИ рашисти гатили з різних видів озброєння: є пошкодження в приватному секторі…

Вночі та вранці росіяни здійснили 17 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 77 вибухів…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 21 червня 2023

Вночі та вранці росіяни здійснили 17 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 77 вибухів. Обстрілів зазнали Юнаківська, Краснопільська, Білопільська, Миропільська, Есманська, Середино-Будська, Зноб-Новгородська громади.

Середино-Будська громада: був обстріл з міномету (27 вибухів) та з АГС (20 вибухів).

Білопільська громада: зафіксовано обстріл з міномету (5 вибухів).

Юнаківська громада: здійснено обстріл з міномету (3 вибухи).

Есманська громада: був мінометний обстріл (2 вибухи).

Зноб-Новгородська громада: 2 міни скинув ворог на територію громади.

Миропільська громада: здійснено мінометний обстріл (2 вибухи).

Краснопільська громада: був мінометний обстріл (2 вибухи) та обстріл з САУ (7 вибухів).

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 20 червня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 14 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 109 вибухів. Обстрілів зазнали Юнаківська, Краснопільська, Хотінська, Білопільська, Середино-Будська, Новослобідська, Великописарівська громади.

Юнаківська громада: здійснено артобстріл (7 вибухів). Також зафіксовано мінометні обстріли (5 вибухів). Внаслідок одного з обстрілів пошкоджено 2 приватних домоволодіння та одну господарчу споруду.

Хотінська громада: 10 мін скинув ворог на територію громади.

Краснопільська громада: був мінометний обстріл (3 вибухи) та обстріл з АГС (29 вибухів).

Новослобідська громада: здійснено мінометний обстріл (5 вибухів).

Середино-Будська громада: росіяни били з мінометів – 12 вибухів.

Великописарівська громада: був мінометний обстріл (14 вибухів).

Білопільська громада: здійснено артобстріл (13 вибухів). Внаслідок пошкоджено приватний будинок та цивільний автомобіль «Газель». Також були мінометні обстріли(11 вибухів)».

На СУМЩИНІ в останню путь провели поліцейського РОМАНА БАБЕНКА та його чотирирічного синочка ДМИТРИКА, яких убили рашисти (відео) ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/10208-na-sumshchyni-v-ostanniu-put-provely-politseiskoho-romana-babenka-ta-ioho-chotyryrichnoho-synochka-dmytryka-video

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.