У громаді на СУМЩИНІ рашисти вбили жінку…

У Юнаківській громаді рашисти вбили 71-річну жінку і поранили цивільного…

Сталося це вчора, 19 червня 2023 року, пообіді, у селі Локня, Юнаківської громади.

Під час чергового російського обстрілу, снаряд влучив прямо у сарай на одному подвір‘ї місцевих.

71-річна жінка якраз прямувала в укриття. В той момент на подвір’я прилетів ще один снаряд.

Жінці відірвало ногу і руку. Від сильної крововтрати пенсіонерка померла на місці.

Також обстріли поранили ще одного чоловіка, який жив поруч.

Йому надали медичну допомогу, він перебував у стані сильного шоку. Наразі його життю нічого не загрожує, про це Кордон.Медіа розповіла голова Юнаківської територіальної громади ОЛЕНА СІМА.

Держава-агресор продовжує відкривати вогонь по цивільним об’єктам прикордонних територій Сумської області. За минулу добу зафіксовано 169 ударів.

Внаслідок обстрілів загинула жінка, троє осіб поранено, з них одна дитина 12-ти років. Разом з тим зазнали руйнувань 6 приватних будинків та 1 гаражне приміщення.

За даними фактами відкрито кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Сьогодні вночі та вранці рашисти здійснили 10 обстрілів 7 громад СУМЩИНИ: зафіксовано 55 вибухів… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10203-sohodni-vnochi-ta-vrantsi-rashysty-zdiisnyly-10-obstriliv-7-hromad-sumshchyny-zafiksovano-55-vybukhiv

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.