Сьогодні вночі та вранці рашисти здійснили 10 обстрілів 7 громад СУМЩИНИ: зафіксовано 55 вибухів…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 20 червня 2023

Вночі та вранці росіяни здійснили 10 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 55 вибухів. Обстрілів зазнали Миропільська, Білопільська, Юнаківська, Есманська, Середино-Будська, Зноб-Новгородська, Новослобідська громади.

Новослобідська громада: ворог бив з артилерії (11 вибухів).

Середино-Будська громада: був артилерійський обстріл (4 вибухи) та мінометний обстріл (9 вибухів).

Миропільська громада: здійснено мінометний обстріл (5 вибухів).

Білопільська громада: зафіксовано артилерійський обстріл (5 вибухів).

Зноб-Новгородська громада: росіяни били з артилерії (10 вибухів).

Есманська громада: 6 мін скинув ворог на територію громади.

Юнаківська громада: був мінометний обстріл (2 вибухи) та артобстріл (3 вибухи)».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10198-dmytro-vytovtov-starshyi-boiovyi-medyk-shturmovoi-roty-heroi-iz-putyvlya-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.