Який радіаційний фон на СУМЩИНІ…

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», радіаційний фон (мкР/год) на СУМЩИНІ станом на 18 червня 2023 року такий:

М. Дружба - 11

М. Глухів - 10

М. Конотоп - 13

М. Ромни - 12

М. Суми - 12

М. Лебедин - 13

Тобто, показники у межах норми.

Зауважимо, що норма радіаційного фону складає до 25 мкР/год.

Погода на СУМЩИНІ з 19 по 22 червня 2023 року: короткочасний дощ, гроза, місцями град… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10194-pohoda-na-sumshchyni-z-19-po-22-chervnia-2023-roku-mozhlyvi-korotkochasnyi-doshch-hroza-mistsiamy-hrad

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.