На СУМЩИНІ рашисти сьогодні – в ДЕНЬ БАТЬКА – убили й батька, й сина…

Сьогодні, 18 червня 2023 року, внаслідок артилерійського обстрілу м.Білопілля загинули цивільні особи - батько і син…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Росіяни знову обстріляли прикордоння Сумщини.

Сьогодні внаслідок артилерійського обстрілу м.Білопілля загинули цивільні особи – батько і син. Уточнена інформація буде надана додатково.

«Ворог вчергове випробовує Сумщину. російські терористи цинічно застосовують свою зброю проти мирних людей, давно втративши все людське. Ворог вкотре підтвердив свої злочинні наміри – знищити наш народ. У рашизму не вийде залишитися непокараним злом. Покарання буде! Відповісте обов’язково. За кожне втрачене життя українців», – повідомив голова Сумської ОДА - начальник Сумської ОВА Володимир Артюх.

Вічна пам’ять усім нашим людям, усім дорослим і дітям, чиї життя забрав російський терор!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10188-zhyteli-burynskoyi-terytorialnoyi-hromady-ta-sela-mykhaylivka-18-chervnia-2023-roku-poproshchaiutsia-z-heroiem-oleksandrom-kusovnykom

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.