На СУМЩИНІ правоохоронці постійно фіксують наслідки обстрілів з боку рф

На Сумщині правоохоронці постійно фіксують наслідки обстрілів з боку рф

Минулої доби ворожі війська відкривали вогонь по населеним пунктам прикордоння області.

Загалом нараховано 129 ударів.

Внаслідок обстрілів пошкоджено 4 приватні житлові будинки, газопровід та лінії електропередачі.

У поліції за даними фактами відкрито кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10184-rashysty-obstriliary-13-hromad-sumshchyny-z-riznykh-vydiv-zbroi-nanesly-aviaudar-iz-helikopteru-2-raketamy-typu-nurs

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.