У місті БУРИНЬ відкладено розгляд кримінальної справи щодо виправдовування агресії російської федерації проти України

15 червня 2023 року в зв'язку з зайнятістю судді в іншій справі, відкладено розгляд справи № 574/216/23 по обвинуваченню громадянки Г. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 436-2 КК України.

79-річна жінка звинувачується у тому, що в ході словесної та телефонної розмов, будучи проросійсько-налаштованою особою, підтримуючи та схвалюючи агресивну політику російської федерації, діючи умисно, реалізовуючи свої злочинні дії, виправдовувала та визнавала правомірною, заперечувала збройну агресію російської федерації проти України, розпочату у 2014 році, виправдовувала, визнавала правомірною тимчасову окупацію частини території України, а також глорифікувала осіб, які здійснювали агресію російської федерації проти України, розпочату у 2014 році, висловлювалася щодо підтримки військових та політичних дій російської федерації на території України.

Наступне судове засідання БУРИНСЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ в даній справі призначене на 11 год. 30 хв. 20 липня 2023 року.

Пошук інформації щодо стадій розгляду справи можна здійснити на порталі «Судова влада» за № 574/216/23.

У місті БУРИНЬ засуджено жінку, яка виправдовувала збройну агресію рф проти УКРАЇНИ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10172-u-misti-buryn-zasudzheno-zhinku-iaka-vypravdovuvala-zbroinu-ahresiiu-rf-proty-ukrayiny

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.