Поліція Сумщини регулярно документує наслідки ворожих обстрілів…

Протягом минулої доби окупанти обстріляли прикордонні населені пункти Сумської області. Загалом нараховано 166 ударів.

Внаслідок збройної агресії рф четверо малолітніх дітей отримали тілесні ушкодження. Також пошкоджено три приватних будинка.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни». повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Сьогодні вночі та зранку рашисти обстріляли 5 громад СУМЩИНИ: пошкоджено приватні житлові будинки, газопровід побутового газопостачання, ЛЕП… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10179-sohodni-vnochi-ta-zranku-rashysty-obstrilialy-5-hromad-sumshchyny-poshkodzheno-pryvatni-zhytlovi-budynky-hazoprovid-pobutovoho-hazopostachannia-lep

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.