Сьогодні вночі та зранку рашисти обстріляли 5 громад СУМЩИНИ: пошкоджено приватні житлові будинки, газопровід побутового газопостачання, ЛЕП…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 16 червня 2023

Вночі та вранці росіяни здійснили 9 обстрілів.

Зафіксовано 51 вибух. Зазнали обстрілів Білопільська, Краснопільська, Юнаківська, Зноб-Новгородська, Новослобідська громади.

Білопільська громада: здійснено мінометний обстріл (18 вибухів) та обстріл із гранатомету АГС-17 (20 вибухів).

Краснопільська громада: був артилерійський обстріл (3 вибухи). Внаслідок обстрілу пошкоджено три приватні житлові будинки, газопровід побутового газопостачання, ЛЕП.

Зноб-Новгородська громада: зафіксовано артилерійський обстріл (4 вибухи).

Новослобідська громада: 4 міни скинули росіяни на територію громади.

Юнаківська громада: здійснено артилерійський обстріл (3 вибухи)».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10155-na-sumshchyni-rashysty-pid-chas-obstriliv-poshkodyly-elevator-lep-3-pryvatni-zhytlovi-budynky-6-harazhiv-pryvatnyi-avtomobil-motoblok-ta-5-poverkhovyi-zhytlovyi-budynok

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.