Сьогодні рашисти несамовито гатили з різних видів озброєння по території СУМЩИНИ: поранено 3 дітей…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 15 червня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 21 обстріл прикордоння. Зафіксовано 98 вибухів. Обстрілів зазнали Краснопільська, Білопільська, Глухівська, Есманська, Свеська, Середино-Будська громади.

Глухівська громада: були мінометні обстріли (19 вибухів). Внаслідок одного з обстрілів (3 вибухи) поранення отримали 3 дітей (2010 р.н., 2013 р.н. та 2014 р.н. ) Одну дитину госпіталізовано, іншим надано медичну допомогу без госпіталізації.

Есманська громада: 6 мін скинув ворог на територію громади.

Білопільська громада: здійснено 23 вибухів з міномету. Також був авіаудар із гелікоптера пуск 9 некерованих ракет (НУРС) (9 вибухів).

Свеська громада: росіяни били з міномету – 4 вибухи.

Середино-Будська громада: здійснено авіаудар із гелікоптеру пуск 5 ракет типу «НУРС» (5 вибухів). Також були мінометні обстріли (15 вибухів). Внаслідок одного з мінометних обстрілів сталося загорання покрівлі 2-поверхової адміністративної будівлі підприємства.

Миколаївська громада: зафіксовано мінометний обстріл (6 вибухів).

Краснопільська громада: був мінометний обстріл (1 вибух)».

Під час обстрілів рашистами території СУМЩИНИ поранено людину, пошкоджено житлові будинки та інфраструктурні об’єкти… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10170-pid-chas-obstriliv-rashystamy-terytoriiu-sumshchyny-poraneno-liudynu-poshkodzheno-zhytlovi-budynky-ta-infrastrukturni-obiekty

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.