Ризик ракетних ударів від рашистів по території СУМЩИНИ збільшується…

Збільшується ризик ракетних ударів на півночі України, повідомив заступник голови Головного оперативного управління Генштабу бригадний генерал ОЛЕКСІЙ ГРОМОВ:

«Противник збільшує кількість тактичних груп ракетних військ у прикордонних з Україною районах.

За наявними даними, у Брянську область переміщено дивізіон берегового ракетного комплексу «Бал». У зв’язку із цим зростає загроза завдання ударів противником ракетами типу Х-35, що дозволяють уражати об'єкти на території Житомирської, Київської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Сумської та Харківської областей».

Під час обстрілів рашистами території СУМЩИНИ поранено людину, пошкоджено житлові будинки та інфраструктурні об’єкти… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10170-pid-chas-obstriliv-rashystamy-terytoriiu-sumshchyny-poraneno-liudynu-poshkodzheno-zhytlovi-budynky-ta-infrastrukturni-obiekty

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.