ІГОР МИХНО, Герой з міста БУРИНЬ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ від рашистів…

Відданий військовій присязі, українському народові, солдат Ігор Михайлович Михно загинув 8 червня 2023 року біля населеного пункту Мала Токмачка Запорізької області.

Поранення, отримані солдатом, виявилися несумісні з життям.

Церемонія поховання Героя ІГОРЯ МИХНА відбудеться на Алеї Героїв у місті Буринь.

Про час прощання буде повідомлено пізніше.

Вічна слава Героєві!

У БУРИНСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ попрощалися із Героєм ДМИТРОМ БАБИЧЕМ, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10166-u-burynskiy-terytorialniy-hromadi-poproshchalysia-iz-heroiem-dmytrom-babachem-iakyi-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.