У місті БУРИНЬ засуджено жінку, яка виправдовувала збройну агресію рф проти УКРАЇНИ…

Як повідомив БУРИНСЬКИЙ районний суд Сумської області, 14 червня 2023 року, оголошено вирок у кримінальному провадженні по обвинуваченню громадянки П. у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.109, ч.1 ст. 110, ч.2 ст. 436-2 КК України.

Судом установлено, що жінка розповсюджувала на своєму акаунті в забороненій соціальній мережі «Однокласники» матеріали, що містять висловлювання, виражені у формі прямих публічних закликів, в об’єктивному змісті яких йдеться про зміни меж і державного кордону України.

Дослідивши матеріал кримінального провадження, суд призначив їй покарання у виді 3 років позбавлення волі, звільнивши її від відбування покарання з іспитовим строком на 2 роки з покладенням на неї обов’язків на підставі статті 76 КК України.

Вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку до Сумського апеляційного суду через Буринський районний суд Сумської області шляхом подання апеляційної скарги протягом 30 днів з моменту його проголошення.

З текстом судового рішення можна ознайомитися у Єдиному державному реєстрі судових рішень, здійснивши пошук за номером справи 574/663/22.

Проведення засідання БУРИНСЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ Сумської області щодо КОЛАБОРАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ чиновників БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ заплановано на 28 лютого 2023 року ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9724-provedennia-zasidannia-burynskoho-rayonnoho-sudu-sumskoi-oblasti-shchodo-kolaboratsiynoyi-diyalnosti-chynovnykiv-burynskoyi-miskoyi-rady-zaplanovano-na-28-liutoho-2023-roku

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.