Під час обстрілів рашистами території СУМЩИНИ поранено людину, пошкоджено житлові будинки та інфраструктурні об’єкти…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 14 червня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 19 обстрілів прикордонних громад. Зафіксовано 122 вибухи. Обстрілів зазнали Білопільська, Шалигинська, Середино-Будська, Есманська, Новослобідська, Путивльська, Великописарівська громади.

Білопільська громада: здійснено мінометні обстріли (17 вибухів), внаслідок одного з них пошкоджено ЛЕП. Також був обстріл зі ствольної артилерії – 10 вибухів та гранатометів АГС – 10 вибухів.

Новослобідська громада: був авіаудар - пуски 3 ракет із гелікоптеру (3 вибухи). Також мінометні обстріли – 7 вибухів.

Есманська громада: росіяни били з мінометів (26 вибухів). Внаслідок обстрілу пошкоджено водонапірну вежу, що розташована на території агропідприємства, складське приміщення, лінію електропередач.

Великописарівська громада: був артобстріл – 4 вибухи.

Середино-Будська громада: здійснено обстріли із мінометів (8 вибухів), гранатомету АГС (23 вибухи). Внаслідок влучань було пошкоджено багатоквартирний житловий будинок, господарські приміщення, житловий будинок. Внаслідок ще одного мінометного обстрілу ( 8 вибухів) пошкоджено 2 багатоповерхівки, 7 приватних будинків, нежитлове приміщення, 4 приватних автомобіля, 1 магазин, 1 скутер. Також отримала тілесні ушкодження одна людина ( доставлена в лікарню).

Шалигинська громада: зафіксовано обстріл із ствольної артилерії (5 вибухів).

Путивльська громада: був мінометний обстріл (1 вибух)».

Під час обстрілів рашистами громади на СУМЩИНІ загинули 6 працівників Держлісгоспу… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/10169-pid-chas-obstriliv-rashystamy-hromady-na-sumshchyni-zahynuly-7-pratsivnykiv-derzhlishospu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.