Конотопці попрощаються з Героєм ВІКТОРОМ ПАНЧЕНКОМ, сержантом, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНИ

У четвер, 15 червня 2023 року, в Соборі Різдва Пресвятої Богородиці відбудеться прощання із загиблим у російсько-українській війні сержантом, військовослужбовцем гранатометного взводу роти вогневої підтримки мотопіхотного батальйону Віктором Панченком.

Час прощання о 12 годині.

Панченко Віктор Володимирович загинув в результаті бойових дій 25 січня 2023 року на Донеччині.

Вічна і світла пам'ять загиблому Герою!

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10166-u-burynskiy-terytorialniy-hromadi-poproshchalysia-iz-heroiem-dmytrom-babachem-iakyi-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.