На СУМЩИНІ російські терористи обстріляли дитячий будинок-інтернат: підопічні інтернату евакуйовані в безпечні місця...

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Російські терористи обстріляли дитячий будинок-інтернат в Білопільський громаді: нині підопічні інтернату евакуйовані в безпечні місця…

Процес евакуації проходив під особистим контролем голови Сумської ОВА Володимира АРТЮХА та Білопільського міського голови Юрія ЗАРКА.

«Сьогодні о 05.10, коли підопічні інтернату ще спали, нелюди обстріляли приміщення інтернату зі ствольної артилерії. Внаслідок обстрілу сталося загорання покрівлі актового залу інтернату. На щастя, загиблих та травмованих немає», – повідомив Володимир Артюх.

За його словами, наразі евакуйовані всі 135 підопічних інтернату в безпечні місця, 8 із них забрали до себе батьки або опікуни».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10160-na-sumshchyni-rashysty-pid-chas-obstriliv-poshkodyly-obiekty-infrastruktury-zhytlovyi-budynok-ta-harazh-prymishchennia-pryvatnoho-pidpryiemstva

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.