На СУМЩИНІ рашисти під час обстрілів пошкодили об’єкти інфраструктури, житловий будинок та гараж, приміщення приватного підприємства…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 13 червня 2023

Вночі та вранці росіяни здійснили 8 обстрілів прикордонних громад. Зафіксовано 27 вибухів. Обстрілів зазнали Есманська, Білопільська, Середино-Будська громади.

Білопільська громада: зафіксовано обстріли з міномету (16 вибухів) та ствольної артилерії (5 вибухів). Внаслідок обстрілу сталося загорання покрівлі актового залу дитячого будинку інтернату.

Середино-Будська громада: 4 міни скинув ворог на територію громади. Внаслідок обстрілу пошкоджено магазин.

Есманська громада: був обстріл з міномету (2 вибухи).

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 12 червня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 12 обстрілів прикордонних громад. Зафіксовано 55 вибухів. Обстрілів зазнали Юнаківська, Есманська, Краснопільська, Ворожбянська, Новослобідська, Білопільська та Великописарівська громади.

Юнаківська громада: ворог здійснив артобстріл з САУ (1 вибух).

Есманська громада: був артилерійський обстріл (5 вибухів). Пошкоджено виробничі приміщення приватного підприємства, лінію електропередач.

Краснопільська громада: зафіксовано артобстріл (4 вибухи) та обстріл з АГС (20 вибухів).

Ворожбянська громада: був обстріл зі ствольної артилерії (4 вибухи).

Новослобідська громада: 7 мін скинули росіяни на територію громади.

Білопільська громада: був обстріл з міномету (7 вибухів).

Великописарівська громада: здійснено мінометний обстріл (2 вибухи). Пошкоджено 1 приватний житловий будинок, гараж та ЛЕП».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10155-na-sumshchyni-rashysty-pid-chas-obstriliv-poshkodyly-elevator-lep-3-pryvatni-zhytlovi-budynky-6-harazhiv-pryvatnyi-avtomobil-motoblok-ta-5-poverkhovyi-zhytlovyi-budynok

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.