Погода на СУМЩИНІ з 13 по 15 червня 2023 року: хмарно з проясненнями, місцями короткочасні опади…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10140-pohoda-na-sumshchyni-z-2-po-5-chervnia-2023-roku-minlyva-khmarnist-mistsiamy-korotkochasni-opady

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», погоду 13 червня 2023 року визначатиме південна периферія антициклону. Буде хмарно з проясненнями, без істотних опадів. Вітер північно-східний сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря вночі складатиме +8..+13°, вдень +19..+24°, по м.Суми вночі +10..+12°, вдень +22..+24°.

14 червня 2023 року: хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень місцями невеликий короткочасний дощ. Вітер північно-східний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме +10..+15°, вдень +21..+26°.

15 червня 2023 року буде хмарно з проясненнями, місцями невеликий короткочасний дощ. Вітер північно-східний сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря вночі складатиме +11..+16°, вдень +22..+27°.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.