На СУМЩИНІ рашисти під час обстрілів пошкодили елеватор, ЛЕП, 3 приватні житлові будинки, 6 гаражів, приватний автомобіль, мотоблок та 5-поверховий житловий будинок…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 12 червня 2023

Вночі та зранку росіяни здійснили 10 обстрілів прикордонних громад. Зафіксовано 44 вибухи. Обстрілів зазнали Білопільська, Миропільська, Есманська, Середино-Будська, Глухівська, Новослобідська.

Новослобідська громада: був обстріл (1 вибух) зі ствольної артилерії.

Середино-Будська громада: здійснено мінометний обстріл (10 вибухів).

Есманська громада: 19 мін скинули росіяни на територію громади.

Білопільська громада: здійснено обстріл зі ствольної (3 вибухи). Також був обстріл з РСЗВ (10 вибухів) по м. Білопілля. Зазнали пошкоджень елеватор, ЛЕП, 3 приватні житлові будинки, 6 гаражів, 1 приватний автомобіль, мотоблок, та 5-ти поверховий житловий будинок.

Глухівська громада: був обстріл зі ствольної артилерії (3 вибухи).

Миропільська громада: зафіксовано мінометний обстріл (3 вибухи)».

Поліцейські Сумщини фіксують наслідки ворожих атак:

Минулої доби окупанти знову відкривав вогонь по прикордонним громадам Сумської області. Загалом нараховано 121 удар.

Внаслідок обстрілів пошкоджено: 3 багатоквартирних будинки, 20 приватних домоволодінь, 6 гаражів, школу, фабрику, адміністративні приміщення, 2 магазини, кіоск, офісні і складські приміщення підприємства, 4 автомобілі, мотоцикл, лінії електропередач та газопровід.

За даними фактами відкрито кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10151-nad-sumshchynoyu-znyshcheno-bezpilotnyky-shakhedy

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.