СЕРГІЙ ГОЛОВЕНСЬКИЙ, молодший сержант, Герой з БУРИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, загинув поблизу БАХМУТА, захищаючи рідну УКРАЇНУ

Буринська громада – у жалобі. Повертається на щиті молодший сержант СЕРГІЙ ГОЛОВЕНСЬКИЙ.

31 травня 2023 року, відданий військовій присязі на вірність українському народу, захищаючи територіальну цілісність та державний суверенітет України, Герой загинув біля населеного пункту Бахмут Донецької області.

Про час прощання та місце вічного спочинку Сергія Головенського буде повідомлено додатково, повідомила БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10141-bohdan-byelashov-pershokursnyk-sumdpu-23-richnyi-heroi-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.