По громадах СУМЩИНИ росіяни гатили з різних видів зброї та скинули вибуховий пристрій типу ВОГ з БПЛА: є жертви серед мирних жителів, руйнування й пошкодження житлових будинків та цивільної інфраструктури…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 2 червня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 30 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 181 вибух. Обстрілів зазнали Юнаківська, Хотінська, Білопільська, Краснопільська, Миропільська, Великописарівська, Зноб-Новгородська, Середино-Будська громади. На жаль, є жертви серед мирних жителів та руйнування цивільної інфраструктури.

Юнаківська громада: громаду росіяни обстріляли з мінометів – 6 вибухів.

Хотінська громада: ворог здійснив 2 мінометні обстріли – 12 вибухів. Унаслідок чого 1 цивільна особа загинула, пошкоджене приватне домоволодіння та пошкоджено лінію електропередач.

Білопільська громада: зафіксовано мінометні обстріли – 11 вибухів, а також 30 вибухів з АГС.

Краснопільська громада: по території громади росіяни били з артилерії (САУ) – 25 вибухів, мінометів – 8 вибухів та АГС – 30 вибухів. Унаслідок обстрілу з АГС відбулося загоряння трави біля місцевого цвинтаря.

Миропільська громада: був мінометний обстріл – 3 вибухи.

Великописарівська громада: протягом дня ворог нещадно обстрілював громаду: 3 вибухи з мінометів, 16 вибухів із САУ. Унаслідок одного з обстрілів (САУ) пошкоджені 3 будинки цивільної інфраструктури, 3 цивільні авто, скутер та металевий паркан, аптека, адміністративна будівля, 2 приватних домоволодіння та багатоповерховий житловий будинок. 1 цивільна особа отримала поранення. Також росіяни гатили з РСЗВ – 14 вибухів. У результаті одного з обстрілів пошкоджено 2 приватних домоволодіння.

Зноб-Новгородська громада: здійснено мінометний обстріл – 22 вибухи.

Середино-Будська громада був мінометний обстріл (4 вибухи), унаслідок чого пошкоджено пожежею нежитлове приміщення та житловий будинок. Також зафіксовано артилерійський обстріл (САУ) (1 вибух), унаслідок чого пошкоджено зерновий елеватор. Крім того, росіяни на територію громади здійснили скидання вибухового пристрою типу ВОГ з БПЛА.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10141-bohdan-byelashov-pershokursnyk-sumdpu-23-richnyi-heroi-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.