БОГДАН БЄЛАШОВ, першокурсник СумДПУ, 23-річний Герой, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

31 травня 2023 року, захищаючи УКРАЇНУ від російських окупантів, на Бахмутському напрямку загинув БОГДАН БЄЛАШОВ – студент 1 курсу фізико-математичного факультету СумДПУ.

Богдану було 23 роки, повідомили у Сумському державному педагогічному універитеті..

Колектив університету з глибоким сумом висловлює щирі співчуття родині Богдана Бєлашова.

Наше завдання – назавжди зберегти пам'ять про людей, які поклали свої життя за Україну в цій жахливій війні, яку розв'язала російська федерація.

Вічна пам'ять та вічна слава захиснику України, йдеться в повідомленні.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10121-sumshchyna-vtratyla-heroia-za-ridnu-ukrayinu-svoie-zhyttia-viddav-volodymyr-shvayko

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.