Deprecated: The behavior of unparenthesized expressions containing both '.' and '+'/'-' will change in PHP 8: '+'/'-' will take a higher precedence in /home/ivanzhyt/domains/ivanzhytnyk.com/public_html/plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 5085

Deprecated: The behavior of unparenthesized expressions containing both '.' and '+'/'-' will change in PHP 8: '+'/'-' will take a higher precedence in /home/ivanzhyt/domains/ivanzhytnyk.com/public_html/plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 7787

Сьогодні рашисти вночі та зранку обстріляли 5 громад СУМЩИНИ: поранено цивільну людину…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 2 червня 2023

Вночі та зранку ворогом здійснено 6 обстрілів (17 вибухів). Обстрілів зазнали Білопільська, Шалигинська, Зноб-Новгородська, Середино-Будська, Юнаківська громади.

Білопільська громада: здійснено мінометний обстріл (3 вибухи).

Шалигинська громада: росіяни били з мінометів – 2 вибухи.

Зноб-Новгородська громада: здійснено мінометний обстріл (3 вибухи).

Середино-Будська громада: був артилерійський обстріл (5 вибухів) та 2 постріли освітлювального вогню (стрілецька зброя), унаслідок чого отримала поранення 1 цивільна особа.

Юнаківська громада: здійснено артилерійський обстріл (4 вибухи)».

Поліцейські документують наслідки ворожих обстрілів Сумщини:

Протягом минулої доби окупанти обстрілювали прикордонні населені пункти області. Загалом нараховано 100 ударів.

Внаслідок чого пошкоджено приміщення заводу, 2 багатоквартирних будинки, 7 приватних будинків.

За даними фактами у поліції відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10138-sohodni-vnochi-rashysty-obstrilialy-hromadu-na-sumshchyni

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.