Сьогодні вночі та зранку рашисти обстріляли 4 громади СУМЩИНИ…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 31 травня 2023

Вночі та зранку ворогом здійснено 6 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 36 вибухів. Обстрілів зазнали Білопільська Есманська, Новослобідська, Середино-Будська громади.

Середино-Будська громада: росіяни били з мінометів – 20 вибухів.

Есманська громада: був мінометний обстріл – 6 вибухів.

Білопільська громада: був мінометний обстріл – 7 вибухів.

Новослобідська громада: здійснено мінометний обстріл – 3 вибухи».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/10132-volonteri-z-mysta-burin-zauvazhuyut-shcho-do-peremogi-potribno-shche-vikonati-bagato-roboti-video

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.