На СУМЩИНІ під час обстрілу громади загорівся житловий будинок: поранено людину…

Вночі і зранку ворогом здійснено 7 обстрілів (32 вибухи). Обстрілів зазнали Білопільська Есманська, Великописарівська, Зноб-Новгородська, Краснопільська, Середино-Будська, Юнаківська громади…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 30 травня 2023

Вночі і зранку ворогом здійснено 7 обстрілів (32 вибухи). Обстрілів зазнали Білопільська Есманська, Великописарівська, Зноб-Новгородська, Краснопільська, Середино-Будська, Юнаківська громади.

Зноб-Новгородська громада: росіяни здійснили мінометний обстріл (5 вибухів).

Краснопільська громада: здійснено артилерійський обстріл (3 вибухи).

Юнаківська громада: ворог бив з мінометів – 3 вибухи.

Великописарівська громада: здійснено артилерійський обстріл – 3 вибухи.

Есманська громада: був мінометний обстріл – 2 вибухи.

Середино-Будська громада: здійснено артилерійський обстріл – 16 вибухів.

Оперативне командування «Північ» / Operational Command «North»:

«З 04:15 до 04:40 зафіксовано 9 приходів, ймовірно, зі ствольної артилерії, по н.п. Середина Буда. Внаслідок обстрілу сталося загоряння житлового будинку. Ліквідація пожежі здійснювалася силами ДСНС. За попередньою інформацією внаслідок обстрілу травмовано одну людину».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10127-rashisti-obstrilyuyut-ta-skidayut-kab-puskayut-raketi-na-teritoriyu-sumshchini-poshkodzheno-domovolodinnya-zhitlovi-privatni-budinki-gazoprovid-ta-liniyu-elektroperedach

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.