Рашисти обстрілюють та скидають КАБ, пускають ракети на територію СУМЩИНИ: пошкоджено домоволодіння, житлові приватні будинки, газопровід та лінію електропередач…

Сьогодні вночі та зранку ворогом здійснено 8 обстрілів – 23 вибухи. Обстрілів зазнали Середино-Будська, Свеська, Шалигинська, Юнаківська, Білопільська, Краснопільська громади…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 28 травня 2023

Вночі та зранку ворогом здійснено 8 обстрілів – 23 вибухи. Обстрілів зазнали Середино-Будська, Свеська, Шалигинська, Юнаківська, Білопільська, Краснопільська громади.

Краснопільська громада: зафіксовано КАБ – 1 вибух. Внаслідок скидання КАБ вибухом пошкоджено 11 приватних домоволодінь та лінію електропередач.

Середино-Будська громада: росіяни здійснили обстріл з міномету – 7 вибухів.

Свеська громада: 5 мін скинув ворог на територію громади.

Білопільська громада: здійснено артобстріл – 7 вибухів.

Шалигинська громада: був артобстріл – 2 вибухи.

Юнаківська громада: з території рф здійснено артобстріл – 1 вибух.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом 21.00 27 травня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 18 обстрілів. Зафіксовано 88 вибухів. Обстрілів зазнали Великописарівська, Юнаківська, Миропільська, Хотінська, Білопільська, Краснопільська громади.

Великописарівська громада: по території громади гелікоптер здійснив пуск ракет – 6 виходів та мінометний обстріл – 2 вибухи.

Юнаківська громада: здійснено обстріл із САУ – 3 вибухи та мінометний обстріл – 12 вибухів.

Миропільська громада: росіяни били з мінометів – 11 вибухів.

Хотінська громада: зафіксовано обстріл з міномету – 4 вибухи. Також пуск НУРС з гелікоптера.

Білопільська громада: ворог здійснив обстріл з міномету (12 вибухів), артобстріл (10 вибухів) та 15 пострілів з АГС.

Краснопільська громада: здійснено 5 вибухів з міномету».

На Сумщині правоохоронці продовжують фіксувати наслідки обстрілів з боку держави-агресора:

Минулої доби ворожі війська відкривали вогонь по населеним пунктам прикордоння області. Загалом нараховано 78 ударів.

Внаслідок обстрілів сталось загорання пошкоджено 1 багатоквартирний та 3 приватних будинків, газопровід та лінію електропередач.

У поліції за даними фактами відкрито кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни». повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10124-sohodni-vnochi-ta-zranku-rashchysty-hatyly-po-7-hromadakh-sumshchyny-z-riznykh-vydiv-zbroi-poshkodzheno-domohospodarstva-pryvatni-zhytlovi-budynky-ta-liniiu-elektroperedach

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.