Сьогодні вночі та зранку рашисти гатили по 7 громадах СУМЩИНИ з різних видів зброї: пошкоджено домогосподарства, приватні житлові будинки та лінію електропередач…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 27 травня 2023

Вночі та зранку ворогом здійснено 9 обстрілів. Зафіксовано 34 вибухи. Обстрілів зазнали Новослобідська, Великописарівська, Глухівська, Шалигинська, Миропільська, Білопільська, Краснопільська громади.

Новослобідська громада: росіяни били з артилерії здійснено – 5 вибухів. Внаслідок одного з обстрілів пошкоджено 3 домогосподарства.

Великописарівська громада: здійснено артилерійський обстріл – 5 вибухів.

Глухівська громада: ворог здійснив 8 вибухів з артилерії. Внаслідок одного з обстрілів пошкоджено 3 приватні житлові будинки.

Шалигинська громада: зафіксовано 5 вибухів з міномету.

Миропільська громада: 4 міни скинули росіяни на територію громади.

Білопільська громада: з території рф здійснено артилерійський обстріл, зафіксовано 4 приходи.

Краснопільська громада: був артобстріл – 3 вибухи. Пошкоджено лінію електропередач».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10122-sohodni-vnochi-ta-zranku-rashysty-obstrilialy-4-hromady-na-sumshchyni-zafiksovano-57-vybukhiv

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.