СУМЩИНА втратила Героя: за рідну УКРАЇНУ своє життя віддав ВОЛОДИМИР ШВАЙКО

РОМЕНСЬКА ГРОМАДА повідомила:

«За Україну своє життя віддав відважний воїн, наш земляк Володимир Швайко.

Призваний на військову службу у квітні 2022 року, вірний син своєї країни, Володимир хоробро захищав рідну землю від російських окупантів.

Військовослужбовець Збройних Сил України, солдат Швайко Володимир Степанович, загинув 04.02.2023 на Луганщині від поранень, несумісних із життям внаслідок мінометного обстрілу.

Україна втратила вірного захисника, обірвалося ще одне молоде життя...

Церемонія прощання із загиблим Героєм відбудеться 26 травня 2023 року об 11:00 год. на Алеї Слави.

Щирі співчуття рідним та близьким!

Вічна слава та світла пам’ять полеглому за Батьківщину воїну!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10110-sumshchyna-poproshchalasia-z-30-richnym-heroiem-mykhaylom-batulinym-leitenantom-komandyrom-tankovoi-roty-iakyi-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.