На СУМЩИНІ під час обстрілів рашисти пошкодили приватний житловий будинок, гараж, автокран, причіп до трактора, трактор та сівалку…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 24 травня 2023

Вночі росіяни здійснили обстріли Хотінської громади. Били по території громади з міномету (4 вибухи) та АГС – 6 вибухів.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 23 травня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 10 обстрілів прикордонних громад. Зафіксовано 37 вибухів. Обстрілів зазнали Великописарівська, Шалигинська, Новослобідська, Білопільська, Юнаківська, Краснопільська громади.

Великописарівська громада: зафіксовано 7 вибухів з мінометів.

Новослобідська громада: 3 міни скинули росіяни на територію громади.

Шалигинська громада: ворог здійснив 5 вибухів з артилерії.

Білопільська громада: здійснено мінометний обстріл – 11 вибухів.

Юнаківська громада: був обстріл громади з міномету – 5 вибухів.

Краснопільська громада: 6 мін скинув ворог на територію громади.

Додатково повідомляємо:

Сьогодні зранку з території рф по околицям смт Велика Писарівка, росіяни гатили з РСЗВ – 4 вибухи. Було пошкоджено приватний житловий будинок, гараж, автокран, причіп до трактора, трактор та сівалку».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10110-sumshchyna-poproshchalasia-z-30-richnym-heroiem-mykhaylom-batulinym-leitenantom-komandyrom-tankovoi-roty-iakyi-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.