СУМЩИНА попрощалася з 30-річним Героєм МИХАЙЛОМ БАТУЛІНИМ, лейтенантом, командиром танкової роти, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

ЛЕБЕДИНСЬКА ГРОМАДА ПОВІДОМИЛА:

«Сьогодні Лебединська громада знову прощається з Героєм – командиром танкової роти однієї з військових частин Михайлом Олександровичем Батуліним, який загинув, захищаючи незалежність і територіальну цілісність рідної України.

На військову службу чоловік був призваний 2018 року Лисичанським РТЦК та СП Луганської області, звідки сам родом. Його батьки, з числа внутрішньо переміщених осіб, які свого часу переїхали до Лебедина.

Тут останнім часом проживав і Михайло Батулін разом з дружиною та донькою.

Життя лейтенанта обірвалося 20 травня цього року в районі населеного пункту Тихонівка Краматорського району на Донеччині при виконанні обов’язків військової служби.

Героєві назавжди залишиться 30 років…

В останню путь Михайла провели рідні, друзі, знайомі, представники влади та духовенства, військовослужбовці.

Жителі громади, схиляючи голови та встеляючи останній шлях бійця квітами, дякували йому за захист країни від агресора, за неоціненний вклад в нашу перемогу ціною власного молодого життя.

Поховали чоловіка на Алеї Слави разом з іншими полеглими побратимами.

На його честь прозвучав Державний Гімн України під триразовий збройний залп.

Вічна Слава нашим захисникам!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10109-u-misti-konotop-poproshchaiutsia-z-heroiem-andriyem-yushchenkom-iakyi-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.