У місті КОНОТОП попрощаються з Героєм АНДРІЄМ ЮЩЕНКОМ, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

У середу, 24 травня 2023 року, в Соборі Різдва Пресвятої Богородиці відбудеться прощання із загиблим у російсько-українській війні оператором відділення ударних безпілотних авіаційних комплексів, солдатом Андрієм Ющенком.

Час прощання об 11 годині.

Поховають Героя на кладовищі села Заводське.

Військовослужбовець Андрій Сергійович Ющенко загинув 21 травня 2023 року на Донеччині під час виконання бойового завдання.

Вічна і світла пам'ять загиблому Герою!

Сьогодні, 23 травня 2023 року, орієнтовно о 20 годині, жителів Конотопської громади просять організувати коридор шани для зустрічі кортежу з тілом загиблого військовослужбовця. Заїзд кортежу – з Роменського напрямку.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10105-sumshchyna-poproshchaietsia-z-33-richnym-heroiem-zakhysnykom-ridnoi-ukrainy-dmytrom-kiriyenkovym

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.