По громадах СУМЩИНИ рашисти гатили з різних видів зброї: одна цивільна особа отримала осколкове поранення, пошкоджено приватний будинок, автомобіль, господарчу споруду та паркан…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 23 травня 2023

Зранку росіяни здійснили 6 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 29 вибухів. Обстрілів зазнали Великописарівська та Шалигинська громади.

Шалигинська громада: ворог здійснив 7 вибухів з міномету та 18 вибухів з артилерії.

Великописарівська громада: з території рф здійснено 4 вибухи з РСЗВ.

Попередньо – без втрат серед мирних жителів та руйнувань цивільної інфраструктури.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 22 травня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 12 обстрілів. Зафіксовано 80 вибухів. Обстрілів зазнали Білопільська, Миропільська, Юнаківська, Новослобідська, Великописарівська громади.

Білопільська громада: здійснено мінометні обстріли – 12 вибухів та обстріли з АГС – 34 вибухи.

Новослобідська громада: був ракетний обстріл – 3 ракети.

Великописарівська громада: росіяни гатили з артилерії – 13 вибухів. Одна цивільна особа отримала осколкове поранення та доставлена до медичного закладу. Також обстрілом пошкоджено приватний будинок, автомобіль, господарчу споруду та паркан. Також був мінометний обстріл – 9 вибухів.

Миропільська громада: ворог здійснив скидання вибухового пристрою (ВОГ) за допомогою БпЛА (1 вибух).

Юнаківська громада: здійснено артилерійський обстріл (8 вибухів)».

Поліцейські документують наслідки ворожих обстрілів Сумщини:

Протягом минулої доби війська рф нанесли 80 ударів по прикордонних населених пунктах області. Внаслідок чого один чоловік отримав поранення. Пошкоджено 3 домогосподарства, вікна, паркан, автомобіль, підсобні приміщення та лінію електропередач.

За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10105-sumshchyna-poproshchaietsia-z-33-richnym-heroiem-zakhysnykom-ridnoi-ukrainy-dmytrom-kiriyenkovym

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.