На СУМЩИНІ розпочалася евакуація жителів населених пунктів…

Ворог значно підвищив вогневий вплив на територію окремих прикордонних громад Охтирського району…

Сумська ОВА повідомила:

«Шановні жителі Сумщини!

Ворог значно підвищив вогневий вплив на територію окремих прикордонних громад Охтирського району.

З метою недопущення загибелі людей в цих громадах здійснюються заходи щодо убезпечення жителів, в тому числі перевезення бажаючих в безпечні місця.

Засобами транспорту ці громади забезпечені. На місці наразі перебувають керівництво районної військової адміністрації, представники поліції.

Ситуація в області контрольована. Просимо зберігати спокій і користуватися тільки офіційними джерелами інформації, в жодному разі не розповсюджувати чутки та фейки».

По КОНОТОПЩИНІ рашисти вдарили ракетою з гелікоптера… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10100-po-konotopshchyni-rashysty-vdaryly-raketoiu-z-helikoptera

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.