По КОНОТОПЩИНІ рашисти вдарили ракетою з гелікоптера…

Оперативне командування «Північ» / Operational Command «North» повідомило:

«Станом на 13:00 22 травня російські війська 5 разів обстріляли прикордонні території Чернігівської та Сумської областей.

З 00:00 до 00:10 зафіксовано 2 приходи, ймовірно з міномету 120 мм, в районі н.п. Ходіне. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

З 05:40 до 05:50 зафіксовано 4 приходи, ймовірно з міномету 120 мм, в районі н.п. Катеринівка. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

Близько 09:15 зафіксовано 1 приход, ймовірно, ракети з гелікоптеру, в районі н.п. Горки. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

З 09:05 до 11:20 зафіксовано 20 приходів, ймовірно зі ствольної артилерії, в районі н.п. Тимоновичі. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

З 12:00 до 12:05 зафіксовано 3 приходи, ймовірно з міномета 120 мм, в районі н.п. Галаганівка. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10098-sohodni-vnochi-ta-ranku-rashysty-hatyly-po-terytorii-sumshchyny-poshkodzheno-2-pryvatnykh-zhytlovykh-budynky-ta-liniiu-elektroperedach

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.