Сьогодні вночі та ранку рашисти гатили по території СУМЩИНИ: пошкоджено 2 приватних житлових будинки та лінію електропередач…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 22 травня 2023

Вночі та вранці ворогом здійснено 2 мінометних обстріли. Зафіксовано 6 вибухів.

Шалигинська громада: росіяни по території громади били з мінометів – 2 вибухи.

Глухівська громада: був мінометний обстріл (4 вибухи). Обстрілом пошкоджено 2 приватних житлових будинки та лінію електропередач.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом 21.00 21 травня 2023

Протягом дня росіяни здійснили ворогом здійснено 11 обстрілів. Зафіксовано (32 вибухи). Обстрілам піддалися Білопільська, Миропільська, Краснопільська, Середино-Будська, Есманська, Шалигинська, Глухівська громади.

Краснопільська громада: здійснено мінометний обстріл (2 вибухи).

Середино-Будська громада: був артилерійський обстріл – 8 вибухів. Обстрілом пошкоджено 2 приватних житлових будинки.

Есманська громада: здійснено мінометний обстріл (6 вибухів).

Шалигинська громада: зафіксовано мінометний обстріл (4 вибухи).

Білопільська громада: росіяни били з мінометів – 2 вибухи.

Миропільська громада: здійснено артилерійський обстріл (7 вибухів). Обстрілом пошкоджено приватний житловий будинок.

Глухівська громада: був мінометний обстріл (3 вибухи)».

Поліція Сумщини документує наслідки обстрілів окупантами області:

Протягом минулої доби війська рф знову продовжили обстрілювати прикордонні населені пункти області. Загалом нараховано 32 удари.

Внаслідок чого пошкоджено 4 приватні будинки, водонапірну башту та лінію електропередач.

За даними фактами відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10095-rashysty-po-terytorii-sumshchyny-hatyly-z-riznykh-vydiv-zbroi-poshkodzheno-2-pryvatnykh-zhytlovykh-budynky

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.